Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 273 днів. За цей час ми опублікували 23462 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

Україна прагне відмовитися від використання вугілля, щоб до 2050 року стати кліматично нейтральною, повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

Зараз комітет з енергетики та клімату енергетичного співтовариства працює над дорожньою картою з декарбонізації та фокусується на трьох основних цілях: енергоефективність, розвиток відновлюваних джерел енергії та зменшення викидів парникових газів.

Міненергетики розглядає два сценарії припинення використання вугілля. Зокрема, перший – базовий передбачає відмову від вугілля в енергетиці до 2070 року, а оптимістичний — до 2040 року. Проте, на думку заступника міністра з питань євроінтеграції Ярослава Демченкова, «ідеально це зробити до 2050 року».

Вже підготовлено перший проєкт Інтегрованого плану клімату та енергетики до 2030 року, а також у відомстві обіцяють переглянути енергетичну стратегію України до 2035 року з урахуванням кліматичних викликів. Нова стратегія відповідатиме «Європейському зеленому курсу».

У грудні 2019 року Європейська комісія представила програму The European Green Deal, яка спрямована на досягнення кліматичної нейтральності європейського континенту до 2050 року. Однією з проміжних цілей Європейського зеленого курсу є зменшення викидів парникових газів на 50-55% до 2030 року, у порівнянні з рівнем викидів у 1990 році.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button