Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: пресслужба КМДА

Київський міський голова Віталій Кличко обіцяв запустити рух автомобільного транспорту Подільським мостом до кінця 2020 року. Днями «Укравтодор» запропонував передати міст на баланс держави, щоб прискорити будівництво. На думку мера, агентству автомобільних доріг слід спочатку добудувати Дарницький міст, а роботи на Подільському мосту вже на фінальній стадії.

Кличко на брифінгу заявив, що втілення ідеї щодо передачі Подільсько-Воскресенського мостового переходу на баланс «Укравтодору» значно відтермінує добудову мостового переходу через бюрократичні процедури.

Він також знову звинуватив коронавірус та протести мешканців Русанівських садів в затягненні термінів робіт. Останні, за його словами, «внесли корективи» в будівництво.

В ефірі телеканалу «Київ» в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський припустив, що зацікавленість «Укравтодора» мостом викликана тим, що наразі роботи на мосту тривають і вже є певний результат.

Проте, голова ГО «Русанівські сади» Вадим Тищенко називає звинувачення київської влади у зриві термінів будівництва «маніпулятивними», пише «Європейська правда». Голова Ради з урбаністики Києва Віталій Селик нагадує, що схожа ситуація з перекладанням вини на місцевих мешканців була десять років тому, коли власників дач, розташованих уздовж мосту, звинувачували в небажанні віддавати житло для знесення.

У «Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд» кажуть, що термін повного завершення робіт буде залежати від обсягів та строків фінансування об’єкта.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button