Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

І в офісах, і вдома на дистанційній роботі здоров’я піддається ризику через сидячий спосіб життя. Тренери мережі фітнес-студій hiitworks пояснили, яких правил дотримуватися, щоб не піддатися руйнівному впливу крісла.

Використовувати кожен шанс для руху

Довго стояти чи сидіти — шкідливо для тіла, оскільки організм створений для руху. В офісному графіку потрібно знаходити «віконця», які не дозволять тілу нудьгувати. Прогулянка під час розмови по телефону, короткі розминки в кріслі та спеціальні роли для масажу — доцільні практики для здоров’я, гарної форми і результатів у роботі. Адже чергування розумової та фізичної активності допомагає підвищити продуктивність.До того ж, якщо робочі дні проходять переважно сидячи, у вільний час варто компенсувати нестачу руху. Активне хобі, 10 000 кроків на прогулянках та тренування стануть у пригоді.

Позбутися перекусів

Вдома робоче місце знаходиться занадто близько до холодильника, а в офісі також важко відмовитися від спокус печива й цукерок. Проте кожен перекус створює зайві стимули для гормона «інсуліна», заважає злагодженій роботі ендокринної і травної систем.

Щоб організм працював як годинник, варто їсти тричі на день. Прослідкуйте, щоб у раціоні були свіжі овочі й фрукти, білкові продукти й цільнозернові крупи, бобові та нерафіновані рослинні олії. Уникайте перекусів солодощами. Найкращий перекус — склянка води.

Не ігнорувати відновлення

Постійний стрес на роботі призводить до емоційного виснаження. А карантин не додає гарних новин. Варто подумати про практики, які допоможуть зберігати спокій і бадьорість. Знизити інформаційний шум, а замість переглядання соцмереж приділити час собі.

Дихальні практики, йога та медитація допоможуть впоратися з повсякденним стресом. Не потрібно нехтувати і головним інструментом відновлення — достатнім сном. Варто не тільки вставати, а й вкладатися спати за сигналом будильника. Краще до 23:00 вже бути в ліжку, щоб організм встиг повноцінно відновитися. 

Вибирати короткі різноманітні тренування

Щоб тіло залишалося сильним і здоровим, йому потрібні регулярні тренування. Для сучасної людини це засіб гігієни, як почистити зуби. Не потрібно проводити в залі години, краще займатися швидко, але ефективно.

Після цілого дня в офісному кріслі не варто додавати «сидячі» вправи на тренажерах. Краще обирати заняття, на яких тіло зможе рухатися різноманітно та в різних площинах. Це заняття з петлями TRX і платформами Procedos, Animal Flow і кругові тренування, що включають в роботу все тіло. 

Базу вашої програми повинні складати тренування, де тіло зможе рухатися вільно, а всі м’язи будуть задіяні в роботу. Для якісного тренування достатньо 45 хвилин, якщо адекватно підібрати навантаження та чітко чергувати етапи роботи й відновлення без зайвих пауз. Варто включити в програму силові, інтервальні та відновлювальні заняття та тренуватися не менше 3 разів на тиждень. Тоді тіло віддячить вам бадьорістю й здоров’ям. 

Про короткі й ефективні тренування для зайнятих людей ви можете детальніше дізнатися на сайті hiitworks.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button