Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Ірина Бєлих

Український стартап з виробництва електровелосипедів Delfast зібрав на краудфандинговій платформі Fundable 3,4 мільйона гривень. Отримані інвестиції будуть використані на будівництво центру розробки електробайків в Україні, пише ITC.

Компанія інвестуватиме зібрані кошти в розвиток компанії та удосконалення її основних бізнес-процесів. Зокрема, прискорення термінів доставки, продуктовий R&D-центр буде фокусуватися на комплектації всіх складових електровелосипеду, збільшення виробничої потужності з реалізації великих замовлень для розвитку продажів через eBay та Amazon.

За словами СЕО Delfast Данила Тонкопія, отримані інвестиції наблизять компанію до мети – побудувати сучасний завод електробайків та підтримати спільноту виробників екологічно чистого електротранспорту по всьому світу.

Стартап Delfast запустили в 2014 році Данило Тонкопій та Сергій Денисенко як сервіс екологічної доставки. На сьогодні Delfast виробляє електровелосипеди, здатні проїхати більше 500 кілометрів на одному заряді без допомоги педалей. Деякі моделі вже були відправлені в різні куточки світу: США, Великобританію, Данію та Південну Африку.

Тонкопій в інтерв’ю «Хмарочосу» розповідав, що зараз серійне виробництво електровелосипедів зосереджене в Китаї, але поступово планується перенести його в Україну. Для початку компанія вироблятиме в Україні нові моделі, а вже потім планується запуск дрібного серійного виробництва та повна його локалізація.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button