Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: thmp.cz

У Празі за два роки встановлять стовпи громадського освітлення, від яких можна буде підзаряджати електромобілі, йдеться на сайті Муніципального технологічного товариства столиці.

Загалом за шість років планується встановити в Празі до шести тисяч таких ліхтарів, а протягом перших двох років на вулицях 12 районів їх з’явиться понад 400.

За підрахунками, до 2030 року в країні буде близько 700 тисяч електромобілів, з яких п’ята частина курсуватиме в Празі. Оскільки створення достатньої мережі пунктів зарядки не займе один або два роки, в минулому році місцева влада почала будівництво спеціальної інфраструктури та використання потенціалу громадського освітлення.

Реалізація проєкту коштуватиме 33,6 мільйона євро. Ця сума покриє витрати на придбання зарядних пристроїв, модернізацію громадського освітлення, заміну кабельних мереж та/або оновлення доріг. Крім цього, у місті встановлюють світлодіодні світильники для нових стовпів, які мають нижчий рівень споживання і можуть контролювати інтенсивність освітлення залежно від зовнішніх умов.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button