Німеччина виплатить 2,4 мільярда євро за дострокову зупинку атомних станцій
Після аварії на Фукусімі, яка сталася у 2011 році, терміни відмови від атомної енергетики було переглянуто.
Після аварії на Фукусімі, яка сталася у 2011 році, терміни відмови від атомної енергетики було переглянуто.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24991 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Уряд Німеччини погодився виплатити операторам атомних електростанцій 2,4 мільярда євро компенсацій за дострокову зупинку АЕС, повідомляє Reuters.
Німеччина ухвалила закон, який передбачав поетапну зупинку атомних станцій, у 2000 році. Та після аварії на Фукусімі, яка сталася у 2011 році, достроково закрили вісім із 17 ядерних реакторів. Загалом терміни відмови від атомної енергетики було переглянуто, й решта німецьких реакторів мають бути виведені з експлуатації до 2022 року.
Конституційний суд визнав поетапну відмову від ядерної енергетики законною, проте схвалив вимогу щодо компенсацій компаніям RWE, EnBW, E.ON та Vattenfall. Ці гроші виплатять із бюджету країни.
Читайте також: Закривати реактори чи будувати нові: тенденції розвитку атомної енергетики у світі
Загалом зараз діють 413 ядерних реакторів у 32 країнах світу. Більшість із них були збудовані між 1968 та 1986 роками, переважно у Європі, США, СРСР та Японії. наразі атомна енергетика задовольняє приблизно 10% попиту на енергію у світі. У 1996 році ця частка сягала 17,5%.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті