Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/chesno.kyiv

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва скасував рішення Окружного адмінсуду, яким той зобов’язував ввести «Будинок-монстр» на Нижньому Валу, 27-29 в експлуатацію. Також суд зобов’язав Державну архітектурно-будівельну інспекцію повторно розглянути звернення компанії «ПАТЕЛІ ЛІЗИНГ» щодо видачі сертифікату готовності об’єкту до експлуатації. Засідання відбулося дев’ятого березня, повідомляє UA-Times.

Суд скасував рішення ОАСК, яким той зобов’язував ввести «Будинок-монстр» в експлуатацію. Проте в задоволенні позовних вимог «Пателі лізинг»повністю не відмовлено. Зокрема, суд зобов’язав ДАБІ повторно розглянути звернення компанії щодо видачі сертифікату готовності об’єкту до експлуатації.

У вересні 2020 «Пателі лізинг» звернулося до ОАСК. Підприємці просили зобов’язати архітектурно-будівельну інспекцію виготовити та видати їм сертифікат готовності на будівлю, який ДАБІ видати їм раніше відмовилась. В початковому схваленому проєкті йшлося про будівництво п’ятиповерхового будинку в класичному стилі з можливістю добудови трьох мансардних поверхів. Натомість забудовник побудував спочатку вісім поверхів та пізніше додав ще чотири.

Справа за позовом Київради щодо самочинно збудованих верхніх поверхів у будинку розглядається з 2014 року. Наприкінці 2019 року суд постановив знести чотири поверхи. Пізніше апеляційний суд вказане рішення скасував, а справу закрив.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button