Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24988 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: UAnimals

Зоозахисна організація UAnimals встановила сітілайти, спрямовані проти використанням живих тварин у фотосесіях.

Соціальну рекламу розмістили у 12 українських містах, де фотопослуги з тваринами – від мавп і поні до голубів і змій – мають найбільший попит: Києві, Львові, Одесі, Миколаєві, Кропивницькому, Івано-Франківську, Рівному, Сумах, Хмельницькому, Харкові, Черкасах і Чернівцях.

Перехожим пропонують сфотографуватися на тлі плакатів із зображеннями різних тварин замість того, щоб користуватися послугами фотографів, які експлуатують живих звірів. Зоозахисники також додали мапу з розташуванням сітілайтів.

Зоозахисники наголошують, що тварин, яких використовують у фотосесіях, часто годують фастфудом і не надають їм доступ до ветеринарної допомоги. Мавпи, єноти та поні часто живуть в темних гаражах і холодних підвалах. Більшість тварин змінюється у фотографів раз на один-два сезони.

Також UAnimals звернули увагу на новий кліп гурту Go_A, який представлятиме Україну на Євробаченні – у відео на пісню «Шум» використано канюка степового, який перебуває під загрозою зникнення і внесений до Червоної Книги України. Орнітологи помітили на відео, що птах має опутенки – це характерно для птахів, яких тривалий час утримують в неволі. Про це свідчить і поведінка птаха.

16 березня біля Верховної Ради в Києві відбудеться мітинг, учасники якого вимагатимуть ухвалення зоозахисних законів, зокрема про заборону фотопослуг і жебракування з тваринами.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button