У Будапешті прийняли стратегію розвитку міста. Що вона передбачає?
Заплановано, зокрема, збільшення кількості зелених насаджень та зниження кількості аварій зі смертельними наслідками.
Заплановано, зокрема, збільшення кількості зелених насаджень та зниження кількості аварій зі смертельними наслідками.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Будапешті прийняли стратегію розвитку міста до 2027 року. Її підготували за активної участі жителів, пише The Mayor.
Мер Гергей Карачонь оголосив, що столиця створить власне житлове агентство. Він також пообіцяв, що завдяки стратегії збільшиться кількість зелених насаджень та знизиться кількість дорожньо-транспортних пригод зі смертельними наслідками.
У 2020 році адміністрація міста запропонувала жителям Будапешта розповісти про місто, в якому вони хочуть жити. Згідно з опитуванням, 90% респондентів вважають найголовнішим прозорість у владі , 88% з них хочуть безпосередньо брати участь у проєктах, що реалізуються в місті.
Нова стратегія пропонує вирішення багатьох гострих проблем Будапешта. Зокрема, необхідність переїзду в агломерацію, житлові проблеми, надзвичайно низьку якість повітря і масштабні затори. Так, середньостатистичний водій витрачає цілий тиждень на рік в заторах, і кожного тижня на дорогах міста відбуваються дорожньо-транспортні пригоди зі смертельними наслідками або важкими травмами. Тому стратегія ставить своїм пріоритетним завданням скорочення кількості таких аварій вдвічі, а також скорочення вуглецевого сліду міста.
Для вирішення житлових проблем столиця створює власне житлове агентство. Воно надаватиме житло в оренду на соціальній основі. Також планують за сім років побудувати 50 тисяч нових будинків, в основному в занедбаних районах.
Частиною планів є реконструкція причалів Будапешта. Їх зроблять зручнішими для пішоходів і велосипедистів. Також влада міста збільшить кількість зелених насаджень. До кінця десятиліття всі жителі Будапешта отримають додатковий квадратний метр зелених насаджень на людину.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті