Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Nicholas Doherty, unsplash.com

За десять років інвестиції у відновлювальну енергетику (ВДЕ) принесли в три рази більше прибутку, ніж вкладення у викопні джерела енергії. У дослідженні Міжнародного енергетичного агентства йдеться, що вкладення у ВДЕ приносять інвесторам більше стабільного доходу, повідомляє Bloomberg.

Експерти помітили перевагу відновлюваної енергетики над викопною на глобальному рівні: і в розвинених країнах, і у країнах, що розвиваються. Зокрема, за минулі десять років середній щорічний дохід для компанії з ВДЕ-інвестиціями склав 18%, з викопної енергетики – 4,7%.

У дослідженні підкреслюється, що при всій прибутковості відновлюваної енергетики, сектор не отримує достатній обсяг інвестицій. Поточні темпи розвитку індустрії показують, що до 2050 року у ВДЕ буде інвестовано 11 трильйонів доларів. Експерти назвали таке зростання недостатнім для успішної боротьби з кліматичною кризою.

Відновлювана енергія стала найдешевшим джерелом електроенергії в деяких регіонах світу. У 2020 році ВДЕ вперше зайняли перше місце серед джерел електрики в Європейському союзі.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button