Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Про це на прес-брифінгу повідомила Людмила Рабчинська, заступниця міністра цифрової трансформації з розвитку публічних послуг.

Щоб отримати кошти, орган місцевого самоврядування має подати документи до Міністерства цифрової трансформації протягом 30 днів після набрання чинності постанови. У міністерстві буде створена незалежна комісія, яка буде відбирати подані проєкти та розподіляти гроші між ними. У 2021 році на ці субвенції в бюджеті було закладено 231 мільйон гривень. 

«Це допоможе нам досягти двох найбільших цілей в сфері надання адміністративних послуг офлайн. Перша, розширити мережу ЦНАПів, щоб послуги надавалися у кожній громаді», – розповідає Рабчинська. Зараз центри надання адміністративних послуг працюють у 680 громадах з 1370 в Україні.

Крім ЦНАПів у центрах територіальних громад повинна збільшуватися кількість віддалених робочих місць адміністратора і територіальних підрозділів. «Наша кінцева мета – щоб у 2024 році кількість точок, у яких можна отримати офлайнові послуги, сягала майже чотирьох тисяч», – зазначає заступниця міністра.

Друга ціль – це збільшити кількість послуг, які надають у ЦНАПах. «Зараз це в середньому 105, але найближчим часом ми плануємо прийняти розпорядження Кабінету Міністрів, яке збільшить їх кількість до 400-800 залежно від населеного пункту», – розповідає Людмила Рабчинська.

Одночасно з цим відбуватиметься модернізація ЦНАПів та створення їх нового покоління – Центрів Дія. Планується, що це буде більш інклюзивний та комфортний для відвідувачів простір. У кожному такому центрі з’явиться місце для самообслуговування, де можна буде скористатися послугами онлайн, а також отримати консультацію з користування електронними сервісами та переглянути навчальні серіали проєкту Дія. Цифрова Освіта.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button