Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26324 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/vyshneve.portal

Асоціація перевізників Києва та області звертатиметься до КМДА з проханням офіційно заборонити роботу маршруток – через карантинні обмеження робота водіїв стала збитковою та надто напруженою. Про це заявив агентству Інтерфакс-Україна голова організації Ігор Мойсеєнко.

«Ми звертатимемося до київської міської влади, щоб нас зупинили офіційно. Тому що возити по 11 пасажирів – дуже збитково для нас. На нас також масово складають протоколи по 17 тисяч гривень штрафу. Водії не можуть виганяти пасажирів і постійно вступати з ними в конфлікт під час спроби зайти в салон. Водії самовільно починають повертатися в парки, щоб їх не штрафували», – сказав він.

За його словами, київські водії маршруток отримали вже близько 100 штрафів по 17 тисяч гривень. Також він стверджує, що сьогодні, 24 березня, у розпалі конфліктів пасажири розбили скло двох маршрутних автобусів. Те саме Мойсеєнко розповів сайту Сьогодні:

«У Києві проводять масові рейди для виявлення в маршрутках стоячих пасажирів. Водії намагаються не брати пасажирів більше, ніж належить. Через це виникають постійні конфлікти. Люди з зупинок навіть кидають каміння в автобуси за те, що ті не зупинилися, – всі хочуть доїхати на роботу. На кінцевих зупинках пасажири лізуть у бійку з водіями і кричать, що самі будуть розбиратися з поліцією», – нарікає він.

Мойсеєнко повідомив, що вже цієї суботи (27 березня) приблизно 30-40% київських маршруток піднімуть вартість проїзду з 8 до 10 гривень. Але і в цьому разі робота з 11 пасажирами в салоні для маршрутних перевізників не покриє навіть витрат на пальне.

«Якщо ми просто стоїмо, ми зазнаємо збитків. Якщо ми працюємо, ці збитки ще більші», – пояснює голова Асоціації перевізників.

Локдаун у столиці почався з 20 березня і діятиме до 9 квітня. Згідно з обмеженнями, громадський транспорт працює за заповненості не більш як 50% місць у салоні. Через це чимало жителів Києва та передмість не можуть сісти у транспорт, на зупинках утворюються великі черги.

Тим часом міський голова Віталій Кличко назвав причиною натовпів «безвідповідальність тих людей, які не дотримуються рекомендацій». Він погрожує, що громадський транспорт у Києві буде зупинено, «якщо ситуація не поліпшиться».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button