Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Mat Napo, unsplash.com

За результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», 71% українців вважає, що коронавірус створили штучно в лабораторії для зменшення кількості населення Землі, контролю над людьми та заробітку на вакцинах.

Відносна більшість українців переконана, що коронавірус створили внаслідок наукового експерименту (31%), як бактеріологічну зброю (27%), з метою зменшення кількості населення (40%). Ще 17% респондентів вважає, що вірус вигадали з метою створення економічної кризи, 16% – з метою заробітку на вакцині, 12% – задля контролю над людьми. Згідно з опитуванням, тільки 19% українців вважають, що коронавірус виник у природний спосіб.

Щодо вакцинації думки опитаних розділилися майже порівну. Зокрема, 37% вважають, що щеплення необхідні. Водночас 41% є критиками вакцинації. Решта ставиться до цього питання нейтрально.

Найбільше критиків щеплення серед молодої та середньої вікової категорії (18-49 років), серед жінок, мешканців півдня та сходу, виборців партій Шарія, Мураєва та ОПЗЖ. Водночас найбільш лояльні до вакцинації – прихильники партій «Європейська солідарність», «Голос» та «Українська стратегія Гройсмана». Критично ставляться до вакцинації ті, хто не боїться захворіти на COVID-19, люди, які кажуть, що хворіли, але тест не робили, вважають, що вакцина – це більше про заробіток, ніж про захист людей, і вважають, що більшість вакцин небезпечні.

Опитування проводили 18-19 березня серед населення України віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Опитали 1 500 респондентів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button