Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 23629 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/chechotkin

Маркетплейс Rozetka.ua планує створити власну платіжну сиситему. Таким чином компанія планує обійти комісії банків й наразі чекає на видачу ліцензії на здійснення банківських операцій, повідомив Інтерфакс-Україна засновник і співвласник компанії Владислав Чечоткін.

«Наша мета – щоби вам було зручніше й дешевше в один клік оплачувати замовлення, як наприклад, оплачують в Amazon. Ми намагаємося знайти способи, яким чином знизити для покупця вартість цієї транзакції», – заявив він.

Зараз у ціну кожного товару, який продається в Україні, закладено 1,8-3% банківської комісії, які бізнес платить банкам за проведення оплат картками. Так, кожна карткова транзакція коштує «Розетці» майже 2%, у той час як обслуговування оплат готівкою – в рази дешевше, пояснював Чечоткін у фейсбуці.

«Щоб ви могли легше уявити собі ці 2% за оплату карт, скажу, що за оренду 90 магазинів Rozetka, усіх складів та всіх наших офісів ми щомісяця витрачаємо менше, ніж на банківську комісію», – зазначає він.

За його словами, такі міжнародні компанії, як Amazon та Alibaba, платять банкам 0,2-0,5%. Більш того, у країнах колишнього СРСР ці відсотки також невеликі: 1% у Росії, 0,7% у Казахстані, 0,5% в Узбекистані.

У той час як в Україні, нарікає Чечоткін, майже всі платежі проходять через три банка, які можуть ставити будь-які тарифи, в Євросоюзі цю проблему вирішили, зафіксувавши один тариф.

У лютому цього року Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт 4364, який дозволить державі обмежувати комісію за обробку карткових платежів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button