Rozetka планує створити власну платіжну систему. Що це означатиме для користувачів?
Зараз кожна карткова транзакція коштує «Розетці» майже 2% і це більше, ніж компанія витрачає на оренду всіх магазинів, складів і офісів.
Зараз кожна карткова транзакція коштує «Розетці» майже 2% і це більше, ніж компанія витрачає на оренду всіх магазинів, складів і офісів.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26334 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/chechotkin
Маркетплейс Rozetka.ua планує створити власну платіжну сиситему. Таким чином компанія планує обійти комісії банків й наразі чекає на видачу ліцензії на здійснення банківських операцій, повідомив Інтерфакс-Україна засновник і співвласник компанії Владислав Чечоткін.
«Наша мета – щоби вам було зручніше й дешевше в один клік оплачувати замовлення, як наприклад, оплачують в Amazon. Ми намагаємося знайти способи, яким чином знизити для покупця вартість цієї транзакції», – заявив він.
Зараз у ціну кожного товару, який продається в Україні, закладено 1,8-3% банківської комісії, які бізнес платить банкам за проведення оплат картками. Так, кожна карткова транзакція коштує «Розетці» майже 2%, у той час як обслуговування оплат готівкою – в рази дешевше, пояснював Чечоткін у фейсбуці.
«Щоб ви могли легше уявити собі ці 2% за оплату карт, скажу, що за оренду 90 магазинів Rozetka, усіх складів та всіх наших офісів ми щомісяця витрачаємо менше, ніж на банківську комісію», – зазначає він.
За його словами, такі міжнародні компанії, як Amazon та Alibaba, платять банкам 0,2-0,5%. Більш того, у країнах колишнього СРСР ці відсотки також невеликі: 1% у Росії, 0,7% у Казахстані, 0,5% в Узбекистані.
У той час як в Україні, нарікає Чечоткін, майже всі платежі проходять через три банка, які можуть ставити будь-які тарифи, в Євросоюзі цю проблему вирішили, зафіксувавши один тариф.
У лютому цього року Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт 4364, який дозволить державі обмежувати комісію за обробку карткових платежів.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті