Будівництво Київської обхідної дороги розпочнеться цього літа
Дві ділянки КОД вже проєктуються, перші проєкти з’являться влітку 2021 року.
Дві ділянки КОД вже проєктуються, перші проєкти з’являться влітку 2021 року.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Дві ділянки Київської обхідної дороги вже проєктуються, ще на дві вже оголошені тендери, повідомляє Служба автомобільних доріг у Київській області. Почати будувати КОД планують цього літа.
Реалізувати будівництво обхідної дороги планують протягом чотирьох років. КОД з’єднає автомобільні дороги Київ-Ковель, Київ-Чоп, Київ-Одеса та Київ-Знам’янка, а в майбутньому об’єднає автомобільні дороги Бориспіль-Маріуполь та Київ-Харків та обхід Броварів.
У серпні 2020 року служба автодоріг, як замовник проєктування КОД, розпочала роботу з розроблення проєктної документації п’яти ділянок. Перші дві ділянки вже проєктуються, у березні 2021 був оголошений тендер на проєктування ще двох ділянок – наразі триває подання пропозицій. Тендер на проєктування останньої ділянки обіцяють оголосити найближчим часом.
Проєкти перших ділянок з’являться влітку 2021 року, тоді й почнеться будівництво першої черги КОД.
Проєкт будівництва дороги є частиною Великої кільцевої автодороги, що передбачає спорудження так званого «напівкільця» загальною протяжністю близько 150 кілометрів, що допоможе вивести транзитні потоки руху транспортних засобів за межі Києва.
У серпні минулого року представили проєкт «Київської обхідної дороги». Її розраховують побудувати до 2025 року за 85 мільярдів гривень. Проєкт буде реалізовуватися в рамках президентської програми «Велике будівництво». Обхідна дорога з’єднає між собою найбільші міста Київської агломерації та допоможе розвантажити Київ від транзитного транспорту.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті