Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 282 днів. За цей час ми опублікували 23527 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Photo by immediate.net

Платіжна компанія Visa дозволила клієнтам розраховуватися стейблкойнами в своїй системі. Також платіжна система PayPal Holdings дозволила використовувати криптовалюту для оплати товарів, повідомляє Reuters.

Visa запустила пілотний проєкт спільно з криптоплатформою Crypto.com та криптобанком Anchorage. Компанія вже провела першу успішну транзакцію, перерахувавши USD Coin на власну Ethereum-адресу в криптобанку Anchorage.

При інших транзакціях буде виконуватися аналогічний алгоритм: за оплати криптовалютною картою цифрова валюта конвертуватиметься в традиційні валюти. Криптогаманець зможе вносити їх на підключений банківський рахунок.

Стейблкойн – тип криптовалюти, пов’язаний із запасами звичних валют або фізичних товарів. Visa стала першою у світі великою платіжною системою, яка дозволила використовувати криптовалюти.

PayPal Holdings дозволила використовувати криптовалюту для оплати товарів у своїй платіжній системі. Компанія дозволить проводити операції з Bitcoin, Bitcoin cash, Ethereum і Litecoin. У найближчі місяці послуга стане доступною для 29 мільйонів онлайн-продавців. При оплаті криптовалютою продавці будуть отримувати фіатну валюту. Конвертація в традиційні гроші буде проходити автоматично. Конвертація повинна захищати продавців від волатильності криптовалюти.

Раніше про використання криптовалюти заявила міжнародна платіжна система Mastercard. В 2021 році компанія почне працювати з декількома криптовалютами.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button