Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24972 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Bagus Hernawan, unsplash.com

На гаджетах Apple у квітні стане доступним цифровий проїзний для перевірки результатів тестів на COVID-19 і сертифікатів вакцинації Travel Pass. Застосунок розробили в Міжнародній асоціації повітряного транспорту, пише Reuters.

Наразі застосунок ще тестують. Пізніше такий проїзний з’явиться і на пристроях Android. Travel Pass включатиме чотири модулі. Перший містить інформацію про вимоги та обмеження в країнах по всьому маршруту туриста. Другий представляє реєстр центрів тестування і лабораторій в аеропортах. Третій – додаток Lab, який дозволяє медустановам безпечно передавати пасажирам результати аналізів. Четвертий – так званий цифровий паспорт.

Додаток покликаний прискорити перевірку пасажирів по прибутті до країн. Розробники застосунку вважають, що він стане успішним тільки у випадку, якщо його приймуть авіакомпанії, різні країни і аеропорти. Вже багато авіакомпаній звернулося з проханням брати участь у тестуванні.

16 квітня тестувати застосунок буде британська авіакомпанія Virgin Atlantic. На етапі тестування системи, крім електронного підтвердження, пасажиру все одно доведеться надавати авіакомпанії і паперову роздруківку тесту на COVID-19. Додаток також тестують Qatar Airways, airBaltic і KoreanAir.
Міжнародна асоціація повітряного транспорту представляє 290 авіаперевізників по всьому світу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button