Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 288 днів. За цей час ми опублікували 26247 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: pixnio.com

Заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер повідомив про останні етапи впровадження е-листів непрацездатності в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Така система е-листів дасть змогу простежити за шляхами виписки лікарняного, що зменшить корупційну складову, яка досі «слабко контролюється», як визнав заступник міністра.

Як електронні лікарняні будуть працювати:

  • Пацієнт звертається до лікаря;
  • Лікар оглядає хворого та формує електронний медичний висновок в ЕСОЗ;
  • Через вебінтерфейс лікар вносить дані про хворого;
  • В ЕСОЗ формується електронний листок непрацездатності для передачі іншим зацікавленим органам.

Влітку вперше протестували е-листи непрацездатності на окремому сайті, але на таку систему були нарікання – лікарям було незручно тримати дані на двох платформах. Томув фінальній версії дані про стан хворих лікарі будуть вносити лише в ЕСОЗ, повідомив Кучер.

Спочатку модель е-лікарняних буде працювати паралельно з паперовими зразками. Але оформлення лікарняних забирає багато часу в терапевтів. Тому згодом лікарняні будуть виписувати лише в ЕСОЗ.

До проєкту е-листів залучені Мінсоцполітики, Національну службу здоров’я, Фонд соціального страхування, Пенсійний фонд, ГО «Разом проти корупції» та Фонд Східної Європи.

На тестування е-листів передбачений один місяць.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button