У Києві відбудеться антисміттєвий забіг No Waste Run
Збиратимуть кошти на будівництво культурного центру «України Без Сміття», що популяризуватиме культуру сортування відходів.
Збиратимуть кошти на будівництво культурного центру «України Без Сміття», що популяризуватиме культуру сортування відходів.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Clem Onojeghuo, Unsplash
У Всеукраїнський день довкілля, 17 квітня, відбудеться благодійний забіг No Waste Run, за допомогою якого збиратимуть кошти на будівництво культурного центру «України Без Сміття», що популяризуватиме культуру сортування відходів.
Об’єкт, як планується, включатиме музей відходів і сортування, майданчик для «безпластикового» фермерського ринку, а також простір просто неба для арт-заходів.
Організатори забігу – фандрейзингова платформа Kind Challenge та соціальний стартап «Україна Без Сміття» — хочуть зібрати 1,5 мільйона гривень.
Щоб стати благодійником, потрібно пробігти символічні 2,5 кілометра або 10 кілометрів – на ВДНГ або в будь-якій іншій точці світу, самостійно або з командою. Учасники, які виконають умови забігу, отримають медалі з переробленого пластику, а також призи від партнерів забігу. Тим, хто бігтиме No Waste Run 2021 в іншому місті чи країні, медаль надішлють поштою безкоштовно. У бігунів також безкоштовно прийматимуть відсортовані відходи на переробку.
Щоб узяти участь, потрібно безкоштовно зареєструватися на платформі kindchallenge.net і створити свій профіль. Серед благодійних фондів обрати «Україна Без Сміття», а серед переліку забігів No Waste Run 2021 – 17.04. Потім слід зробити благодійний внесок від 500 гривень, який і є реєстраційним збором на забіг.
Після марафонів уздовж маршрутів часто залишаються купи сміття. Організатори No Waste Run прагнуть показати, що можна влаштовувати забіги «без відходів».
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті