За добу в Україні зафіксували найбільшу кількість нових випадків COVID-19 — і смертей від нього
У лікарнях Києва зайнято 84% ліжок із киснем – це найвищий показник у країні.
У лікарнях Києва зайнято 84% ліжок із киснем – це найвищий показник у країні.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
За останню добу в Україні зареєстровано 19 893 нових випадків COVID-19, 433 людини за добу померли, повідомив другого квітня міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Як видно з графіків на ресурсі worldometers.info, який використовує офіційні дані українського МОЗу, це найвищий показник добового приросту захворюваності та добової смертності з початку пандемії (на графіках не відображено останні дані – найвищі стовпчики показують відповідно 18,1 тисячі захворілих 26 березня та 421 летальний випадок 1 квітня).
Найбільший приріст хворих – у Києві: 1 164 випадки. У столичних лікарнях зайнято 84% ліжок із киснем – це найвищий показник у країні.
За словами Степанова, зараз в Україні панує британський штам коронавірусу. Водночас також виявлено південноафриканський штам. Він агресивніший і заразніший – ним заражається втричі більше людей, ніж іншими штамами, він має коротший інкубаційний період 1-3 дні, а також частіше вражає молодше населення.
За весь час пандемії в Україні захворіло 1 711 630 осіб, 33 679 людей померли. ПЛР-тестувань проведено 8,2 мільйона. Першу дозу вакцини отримали трохи більше 19 тисяч людей, обидві дози – лише двоє.
Нагадаємо, з п’ятого квітня у Києві посилять локдаун – закриють школи і дитсадки, а у громадський транспорт пускатимуть лише за спецперепустками. Такий режим діятиме щонайменше до 16 квітня.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті