Регулятор наклав 1,7 млн грн штрафу на «ДТЕК Київські електромережі» і звинуватив у незаконному під’єднанні будинку Ахметова
У ДТЕК заявляють, що штрафи не стосуються приєдання будинку Ахметова, та й узагалі не згодні з рішенням НКРЕКП.
У ДТЕК заявляють, що штрафи не стосуються приєдання будинку Ахметова, та й узагалі не згодні з рішенням НКРЕКП.
Фото: facebook.com/dtekkem
Регулятор оштрафував компанію «ДТЕК Київські електромережі» на 1,7 мільйона гривень – це максимальні штрафні санкції, повідомляє пресслужба Національної комісія з держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.
Компанію Ріната Ахметова звинуватили у наданні неправдивої інформації про показники безперервності електропостачання, несвоєчасному приєд’єданні споживачів, а також недотриманні показників якості послуг із розподілу електроенергії.
Також, як повідомляє Економічна правда, НКРЕКП звинувачує ДТЕК у тому, що та несанкціоновано приєднала до електромережі один із об’єктів у селі Плюти на Київщині, який розташовано поза межами території здійснення ліцензованої діяльності компанії.
«Це формально, за документами, санаторій, а фізично – це помешкання Ріната Леонідовича», – заявила на засіданні членкиня НКРЕКП Ольга Бабій.
Водночас у ДТЕК заявляють, що штрафи не стосуються приєдання об’єкта у селі Плюти. «Клієнт може самостійно обирати оператора системи розподілу, від якого він хоче приєднатися, за умови, що він самостійно і в повному об’ємі сплачує вартість приєднання», – зазначають у компанії.
Повідомляють, що замовник звернувся до ДТЕК у 2018 році і його під’єднали у листопаді 2020 року. «ДТЕК Київські електромережі надасть регулятору нові дані про зміну території ліцензійної діяльності у відведений законом та постановою термін – до 20.05.2021 року», – наголошують у компанії.
Крім того, «ДТЕК Київські електромережі» не погоджується з накладеним штрафом, мовляв, всі скарги клієнтів, що стали причиною штрафу, було усунуто до початку перевірки.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті