Apple зареєструвала в Україні торгові марки Эппл та Яблоко
Компанія не обов'язково використовуватиме всі ці торгові марки. Загалом лише в США Apple зареєструвала 26,5 тисячі різноманітних патентів.
Компанія не обов'язково використовуватиме всі ці торгові марки. Загалом лише в США Apple зареєструвала 26,5 тисячі різноманітних патентів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
14 квітня Укрпатент видав Apple патент на дві торгові марки – Эппл і Яблоко, обидві назви російською мовою. Заявки на них компанія подавала ще 2017 року.
До цього компанія патентувала в Україні airpods/ейрподс, ipad/айпед, iphone/айфон, homepod/хоумпод, memoji, face id, arkit, apple music, up next, animoji, magsafe, think different, Flypods, deep fusion, mail drop, різні варіанти логотипу тощо. Власне торгову марку Apple було запатентовано у 2019 році.
Компанія не обов’язково використовуватиме всі ці торгові марки. Слід розуміти, що за весь час Apple зареєструвала лише в США 26,5 тисячі різноманітних патентів.
Водночас низка кроків може свідчити про те, що Apple планує відкрити українське представництво. Так, навесні 2020 року компанія зареєструвала в Україні юридичну особу, а також розмістила декілька вакансій. А цьогоріч Apple запустила запустила на основному сайті український розділ apple.com/ua.
Посилена увага до дій Apple в Україні пояснюється тим, що це один із найбільш очікуваних брендів, яких бракує на українському ринку. Ціни в посередників є відчутно вищими, ніж на офіційному сайті Apple. Для порівняння, в українських магазинах iPhone 12 на 64 Гб коштує приблизно 1000 доларів, а у виробника – 800 доларів.
Торік українські архітектори навіть розробили концепцію київського Apple Store в Києві — уявний магазин розмістили на Хрещатику.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті