Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 301 днів. За цей час ми опублікували 26334 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Забудова Дубая, ОАЕ. Колаж зі знімків Google Timelapse

Google здійснила найбільше оновлення Google Earth за останні чотири роки, запустивши карту Timelapse – пришвидшеної зйомки, щоб користувачі могли бачити, як змінюється Земля з плином часу. Про це компанія повідомила у своєму блозі.

Timelapse охоплює 24 мільйони супутникових знімків планети за 37 років – з 1984 року до сьогодні. 4D-картою можна користуватися так само, як і 3D-картою Google Earth, тільки програма відображає знімки у часовій переспективі. Наприклад, можна проглянути, якими темпами забудовувався Київ за останні майже чотири десятиліття.

Скріншот Google Timelapse: Київ. Праворуч внизу – віртуальні тури

Timelapse також пропонує п’ять віртуальних турів планетою, які відповідають п’ятьом темам: розростанню міст, лісам, потеплінню, джерелам енергії та крихкій красі нашої планети.

У презентаційних відео, викладених на YouTube-каналі Google Earth, є приклади як з окремих місць планети, таких як Аральське море або місто Алжир, так і тематичні підбірки, які демонструють зміни клімату та вплив людини на планету.

Читайте також про катастрофу з Аральським морем: Урбаністичне кіно на Docudays UA: «Жаланаш — пустий берег»

Урбанізація. За три з половиною десятиліття населення міст зросло на 2,3 мільярда.

Ліси. Наразі майже половина лісів зникла через людське втручання.

Світовий океан. Клімат Арктики змінюється вдвічі швидше, ніж решта планети.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button