Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Yaniv Nadav

Ізраїль намагатиметься скоротити викиди парникових газів на 80% до 2050 року. Нова клімат-стратегія країни амбітніша за початковий план, представлений під час підписання Паризької угоди в 2015 році, повідомляє видання The Jerusalem Post.

Очікується, що до 2025 року в Ізраїлі закриються всі вугільні теплоелектростанції. До 2050 року викиди в електропостачанні повинні скоротитися на 75-85%. Для реалізації цієї стратегії використовуватимуть передові технології, наприклад водневе паливо.

В Ізраїлі висока щільність населення. Тому щороку попит на електрику в країні зростає на 2,8%. На території країни мало місця для будівництва великих сонячних ферм, вітрогенераторів або ГЕС. Натомість у країні є багаті родовища природного газу. Чиновники побоюються, що такі умови ускладнюють відмову від викопної енергетики і скорочення парникових викидів.

Паризька угода була підписана в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату щодо регулювання заходів зі зменшення викидів діоксиду вуглецю з 2020 року.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button