Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Yaniv Nadav

Ізраїль намагатиметься скоротити викиди парникових газів на 80% до 2050 року. Нова клімат-стратегія країни амбітніша за початковий план, представлений під час підписання Паризької угоди в 2015 році, повідомляє видання The Jerusalem Post.

Очікується, що до 2025 року в Ізраїлі закриються всі вугільні теплоелектростанції. До 2050 року викиди в електропостачанні повинні скоротитися на 75-85%. Для реалізації цієї стратегії використовуватимуть передові технології, наприклад водневе паливо.

В Ізраїлі висока щільність населення. Тому щороку попит на електрику в країні зростає на 2,8%. На території країни мало місця для будівництва великих сонячних ферм, вітрогенераторів або ГЕС. Натомість у країні є багаті родовища природного газу. Чиновники побоюються, що такі умови ускладнюють відмову від викопної енергетики і скорочення парникових викидів.

Паризька угода була підписана в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату щодо регулювання заходів зі зменшення викидів діоксиду вуглецю з 2020 року.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button