Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 23640 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Пам’ятник до та після реставрації. Фото: Oleksandr Malyon

Постаменти пам’ятника жертвам Другої світової війни у селі Медведівка на Черкащині обшили металевим профілем під час «реставрації». Фото опублікували на сторінці фейсбук-групи «Архітектура України».

Пам’ятник загиблим односельчанам, який складається з окремо розташованих фігур жінки та солдата, було зведено 1967 року. Зараз частину кам’яних постаментів зашито металевим профілем, а частину – пофарбовано «під камінь». До того ж позолотили окремі деталі фігур.

Пам’ятник у 2007 році. Тоді п’єдестали були пофарбовані зеленою фарбою. Фото Kamelot / Вікіпедія

Табличка на пам’ятнику свідчить про те, що реставрацію зробили коштом Ісраеля Меїра Габая. Це равин, який очолював організацію брацлавських хасидів «Оалей Цадікім» і займався відновленням єврейських цвинтарів.

Фото: Oleksandr Malyon

Реставрації зазнала й будівля Медведівського краєзнавчого музею, який входить до історичного заповідника «Чигирин». Медведівка відома тим, що у 1920-х роках входила до Холодноярської республіки. Неподалік від села розташовано реліктовий ліс Холодний яр.

Краєзнавчий музей псіля «реставрації». Фото: Oleksandr Malyon

Судячи з фото, фасад музею обшили пластиковою вагонкою. Шифер на даху замінили на черепицю, а також добудували пандус.

Краєзнавчий музей до «реставрації». Фото Kamelot / Вікіпедія   

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button