Київрада виділила понад 7 мільярдів гривень на інфраструктурні проєкти. Які саме?
Найбільші обсяги коштів спрямовуються на транспорт, охорону здоров’я, освіту та культуру.
Найбільші обсяги коштів спрямовуються на транспорт, охорону здоров’я, освіту та культуру.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 252 днів. За цей час ми опублікували 25987 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/Kyivmetrobud
Київрада додатково виділила 7,3 мільярда гривень на будівництво та реконструкцію об’єктів міської інфраструктури, повідомляє міськрада.
4,4 мільярда гривень буде спрямовано на фінансування проєктів транспортної інфраструктури. Зокрема, мова йде про будівництво:
Гілки метро на Виноградар (проєкт будівництва ділянки метро зі станції «Сирець» до житлового масиву Виноградар затвердили у липні 2018 року. Будує гілку «Київметробуд» за 5,981 мільярд гривень. Дату відкриття метро переносили вже кілька разів).
Великої Окружної дороги на ділянці від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської (Будівництво дороги почалося ще в 1960-70-х роках. Зараз дорога прокладена лише правобережною частиною міста. Загалом на добудову КОД планують витратити 85 мільярдів гривень).
Реконструкцію вулиці Стеценка від проспекту Палладіна до Інтернаціональної площі (про реконструкцію йшлося ще в розпорядженні КМДА від 2006 року).
Реконструкцію трамвайної лінії від вулиці Милославської до Дарницького залізничного вокзалу (КМДА затвердила проєкт вартістю 898,7 мільйона гривень в 2020 році).
Реконструкцію та будівництво трамвайної лінії від вулиці Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод» (Перша черга реконструкції почалася в 2016 році.
515,3 мільйона гривень буде спрямовано на реконструкцію будівлі Київської міської клінічної лікарні №6 з розміщенням лікарні швидкої медичної допомоги «Правобережна» на проспекті Космонавта Комарова, реконструкцію будівель з добудовою додаткового корпусу для розміщення центру нейрореабілітації учасників АТО Київської міської клінічної лікарні №11 Дніпровського району.
292,4 мільйона гривень виділяється на фінансування освітньої галузі. Зокрема, забезпечується фінансуванням п’яти пускових об’єктів поточного року, серед яких будівництво дитячого садочка на вулиці Бахмацькій та реконструкція з добудовою середньої загальноосвітньої школи №22 на проспекту Відрадному.
45,9 мільйона гривень виділяються на капітальні ремонти об’єктів освітньої інфраструктури.
270,8 мільйона гривень виділяється на фінансування продовження реконструкції об’єктів Київського зоологічного парку, початку робіт з реконструкції кінотеатру «Київська Русь» та ремонтно-реставраційні роботи чотирьох об’єктів культурної спадщини.
300 мільйонів гривень спрямовується для завершення робіт на пускових об’єктах житлово-комунальної інфраструктури. Зокрема, на реконструкцію споруд першої черги Бортницької станції аерації, яку почали ще в 2019 році, реконструкцію теплової мережі на вулицях Набережно-Луговій та Набережно-Хрещатицькій, протизсувні заходи для укріплення Дніпровського схилу біля пішохідного мосту.
1,6 мільярда гривень виділяється на проєкти екологічної політики та благоустрою і модернізацію житлового фонду.
50,4 мільйона гривень виділяється на ремонти Центрів соцiально-психологiчної реабiлiтацiї дiтей та молодi Дарницького та Оболонського районів, Центру соцiального обслуговування Шевченкiвського району та капітальний ремонт приміщень Київського мiського центру гендерної рiвностi, запобiгання та протидiї насильству додатково спрямовуються 50,4 мільйона гривень.
141,2 мільйона гривень додатково спрямовується на фінансування пускових та початку виконання робіт з реконструкції об’єктів спортивної галузі.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті