Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/kyivteploenergo

22 квітня Київрада підтримала залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку на проєкт модернізації системи централізованого теплопостачання, повідомляє пресслужба міської ради.

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» візьме кредит обсягом до 140 мільйонів євро. Термін його погашення – до 13 років.

Повертати планують коштом тарифів на опалення, виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. ЄБРР розглядав цей проєкт як самоокупний. Тобто комунальний сектор бере кошти, отримає за рахунок цього економію і за її рахунок зможе розрахуватись. Бюджетна підтримка не передбачається.

«Сума щорічної економічної вигоди від впровадження інвестиційного проекту складає 21,92 мільйона євро», – запевняють у Київраді.

Також очікують, що економія газу складатиме 8,7 мільйона кубометрів на рік, електроенергії – 353 МВт/год, а викиди СО2 зменшаться майже на 200 тонн на рік.

За кредитні кошти планують, зокрема, модернізувати київські ТЕЦ, що дасть змогу більше економити споживання та мінімізувати шкідливі викиди у середовище.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button