Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

До 2030 року в світі буде приблизно 145 мільйонів електромобілів, йдеться у доповіді Міжнародного енергетичного агентства. Для порівняння, зараз на планеті налічується близько 11 мільйонів таких авто, пише The Guardian.

Якщо світові уряди підсилять підтримку електрокарів в обсязі, який вимагає боротьба з клімат-кризою, то до 2030 року їхня кількість зросте до 230 мільйонів.

Експерти проаналізували авторинок. Виявилося, що минулий рік став рекордним для сектора електромобілів попри пандемію коронавірусу і скорочення загальносвітового ринку. У 2020 році в світі було зареєстровано три мільйони автомобілів з електричним двигуном, загальне число таких машин досягло десяти мільйонів. У першій чверті 2021 року продажі були в 2,5 рази вище, ніж в першій чверті 2020 року.

Минулого року покупці витратили 120 мільярдів доларів на електромобілі, що на 50% вище показників 2019 року. Якщо така тенденція продовжиться, то споживання дизельного і бензинового палива до 2030 року скоротиться на два мільйони барелів на день. В IEA прогнозують, якщо уряди посилять підтримку електромобілів, то цей показник виросте до 3,5 мільйона барелів на день.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button