Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

Новий очільник «Нафтогазу» Юрій Вітренко заявив, що на посаді хоче знизити ціну для споживачів. Він планує у ринковий спосіб створити умови, аби економічно обгрунтована ціна була нижчою, ніж є зараз, повідомляє «Європейська правда».

«Я завжди виступав за економічно обгрунтовані ціни, мені здається, я щось принаймні в цьому розумію. За різних умов є різний рівень економічно обгрунтованої ціни. Якраз завданням національної компанії є створювати ці умови, щоб економічно обгрунтований рівень ціни був нижчим. І ми будемо створювати ці умови», – заявив Вітренко.

За його словами, компанія планує використовувати усі свої юридичні можливості, щоб російський «Газпром» «не зловживав своїм панівним становищем на ринку Східної й Центральної Європи», де Україна зараз купує газ, щоб економічно обгрунтований рівень ціни на цьому ринку був нижчим.

«Нафтогаз» раніше озвучив фіксований річний тариф на газ. Він становитиме 7,96 гривень на кубічний метр з ПДВ, без вартості розподілу.

28 квітня Кабінет міністрів звільнив з посади голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, який очолював компанію з 2014 року. Натомість головою «Нафтогазу» призначили Юрія Вітренка, який до того керував Міністерством енергетики.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button