Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

До 2025 року близько 178 тисяч співробітників автомобільних заводів Німеччини можуть втратити роботу через перехід на електромобілі, повідомляє CNBC.

У Мюнхенському інституті економічних досліджень заявили, йдеться про «працівників, що виробляють групи продуктів, які прямо або побічно залежать від двигуна внутрішнього згоряння, при цьому 137 тисяч з них зайняті безпосередньо в автомобільній промисловості». На думку експертів, підприємства мають вжити необхідних заходів, як, наприклад, професійна перепідготовка або підвищення кваліфікації.

За оцінками інституту, близько 75 тисяч співробітників автозаводів вийдуть на пенсію до 2025 року, серед них близько 39 тисяч зараз займаються безпосередньо складанням автомобілів і близько 36 тисяч виробляють запчастини.

Натомість Reuters зауважує, що дослідження «не враховувало потенційне створення нових робочих місць у виробництві електромобілів або акумуляторних елементів».

Станом на 2020 рік в автомобільній індустрії Німеччини працювало 808 935 людей. Найвищий показник зайнятості в цій сфері з 2010 по 2020 рік спостерігалося у 2018 році – 833 937 осіб.

Уряд Німеччини планує, щоб до кінця десятиліття в країні було зареєстровано до десяти мільйонів електрокарів. Вже у січні 2020 року продажі електромобілів перевищили 194 тисяч одиниць.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button