Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Nicholas Doherty, unsplash.com

У 2020 році світова галузь відновлюваної енергетики, попри пандемію коронавірусу, росла найвищими темпами з 1999 року. Реалізація проєктів у галузі поновлюваних джерел енергії за цей період зросла на 45%, повідомляє Міжнародне енергетичне агентство.

Зокрема, потужність сонячної енергії зросла на 50% в порівнянні з допандемійним періодом. Вітрова енергія збільшила показники вдвічі. Найбільший внесок у збільшення глобальної потужності ВДЕ зробили країни Європи, Китай і США. Наприклад, у минулому році частка Китаю вперше зросла до 50% через поспіх із завершенням проєктів до припинення державних субсидій. А в Індії пандемія, навпаки, найбільше вплинула на впровадження ВДЕ.

Крім того, через пандемію експерти переглянули складений раніше прогноз щодо поновлюваних джерел енергії на найближчі роки: приблизно на 25%. Експерти прогнозують, що в 2021-2022 роках на нові відновлювані електростанції припадатиме близько 90% всіх нових енергетичних установок в усьому світі.

За словами директора МЕА Фатіха Бірола, урядам необхідно розвивати цю тенденцію, впроваджуючи політику, яка збільшить інвестиції в сонячну і вітрову енергію, а також в додаткову мережеву інфраструктуру.

Раніше у звіті Міжнародного енергетичного агентства йшлося, що до 2025 року ВДЕ можуть стати найбільшим джерелом електроенергії в світі.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button