У Києві відкриють музей Apple з раритетними макінтошами (фото)
Серед експонатів – семикілограмовий прототип макбука та ювілейний Macintosh за 7500 доларів, який доставляли клієнтам співпрацівники у смокінгах на лімузині.
Серед експонатів – семикілограмовий прототип макбука та ювілейний Macintosh за 7500 доларів, який доставляли клієнтам співпрацівники у смокінгах на лімузині.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Українська компанія з розробки програмного забезпечення MacPaw анонсувала відкриття у Києві музею Apple.
Експозицію, яка скаладатиметься з 323 продуктів Apple, обіцяють відкрити незабаром у головному офісі MacPaw. Музей знайомитиме відвідувачів із історією Apple та технологіями.
Чотири роки тому MacPaw зібрала колекцію вінтажних макінтошів, придбаних на аукціоні в Нью-Йорку. Згодом зібрання розширилося з 70 до 323 експонатів – більшість із них купили в приватного польського колекціонера.
Серед експонатів – Macintosh, підписаний співзасновником Apple Стівом Возняком; прототип макбука Macintosh Portable вагою понад сім кілограмів, підписаний командою розробників; ювілейний Twentieth Anniversary Macintosh, який коштував 7500 доларів і його доставляли клієнтам співпрацівники Apple у смокінгах на лімузині.
Раніше колекцію не могли показати широкій аудиторії, але зараз для доступу готують новий відкритий простір MacPaw Space, де також проводитимуть зустрічі, лекції та воркшопи. Простір буде повністю безготівковим, а квитки в музей продаватимуться онлайн.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті