Київ шукає стартапи, орієнтовані на розвиток міста
Найкращі команди отримають можливість пілотного впровадження своїх проєктів у Києві вже до кінця року.
Найкращі команди отримають можливість пілотного впровадження своїх проєктів у Києві вже до кінця року.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Фонд підтримки інновацій Social Investment Fund за підтримки Київради оголосив набір команд на безкоштовну онлайн-програму з підприємництва City Boost. Вона призначена для стартапів, метою яких буде благоустрій та розвиток міста.
Найкращі команди отримають можливість пілотного впровадження своїх проєктів у Києві вже до кінця року. Команда-переможець додатково отримає 50 тисяч гривень на розвиток стартапу.
«Програма триватиме три місяці в онлайн-форматі, та буде складатися з чотирьох інтенсивів: буткемпів та роботи над проєктами під менторством експертів із бізнесу та органів місцевої влади. Після третього буткемпу відбудеться попередній відбір проєктів. Стартапи, які пройдуть відбір, працюватимуть з індивідуальними менторами до фіналу, який відбудеться офлайн у Києві в середині вересня», – повідомила депутатка Київради, заступниця голови комісії з питань цифрової трансформації Ксенія Семенова.
Участь у конкурсі можуть брати команди з усієї України. Головне – можливість інтенсивно працювати над ідеєю у липні-вересні, готовність та спроможність реалізувати проєкт протягом трьох місяців після завершення програми.
Також є певні вимоги до стартапів: у складі команди повинно бути від двох до чотирьох людей. Розробка стартапу має бути на початковому етапі, а його тематика пов’язана із розвитком міста, – наприклад, з темами екології, розумного споживання, здорового способу життя, міської мобільності, нерухомості, культурної спадщини, прозорості влади.
Розклад програми:
Реєстрація стартапів триватиме до 18 червня на офіційному сайті проєкту. До 25 червня буде оголошено результати відбору.
Партнери проєкту – стартап-інкубатор YEP і бізнес-портал mind.ua.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті