Країни G7 підтримали відмову від державного фінансування вугілля
Великобританія, Франція, США, Німеччина, Японія, Італія і Канада планують припинити фінансування вугільних електростанцій до кінця цього року.
Великобританія, Франція, США, Німеччина, Японія, Італія і Канада планують припинити фінансування вугільних електростанцій до кінця цього року.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Країни «великої сімки» (Великобританія, Франція, США, Німеччина, Японія, Італія і Канада) вирішили до кінця 2021 року припинити державне фінансування вугільних електростанцій, пише France24. Міністри країн заявили, що для боротьби з кліматичною кризою необхідно декарбонізірувати світову електроенергетику до 2030 року.
Група міністрів з екології та клімату цих країн вважає, що продовження глобальних вкладень в спалювання вугілля несумісне з цілями Паризької угоди по клімату. Цілі всіх семи країн тепер відповідають головній вимозі Паризької угоди – досягненню вуглецевої нейтральності до 2050 року.
«Обіцянка покінчити з міжнародним фінансуванням вугілля – це дійсно позитивний крок, який залишає Китай в глобальній ізоляції з його триваючим міжнародним фінансуванням в цей вид викопного палива», – каже Ребекка Ньюсом, з британського Greenpeace.
Нещодавно Міжнародне енергетичне агентство закликало світові компанії відмовитися від усіх інвестицій в нові проєкти, пов’язані із спалюванням нафти, вугілля і природного газу.
Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті