Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


Десять міст України отримають нові схеми теплопостачання та інвестиційні плани модернізації тепломереж. Проєкт реалізують за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки.

Програма передбачає пілотну фазу за участю десяти міст та місцевих підприємств комунальної теплоенергетики. До участі у пілотній фазі були відібрані перші чотири міста-партнери – Кропивницький, Славутич, Маріуполь та Запоріжжя. Наступні шість міст-партнерів – Дніпро, Луцьк, Полтава, Сєвєродонецьк, Херсон та Хмельницький – визначені за результатами конкурсного відбору.

Меморандуми про співпрацю підписали у березні-квітні цього року. Для кожного міста-партнера розроблять схему теплопостачання, сплановано довгострокову стратегію розвитку сиcтеми теплопостачання та визначено перелік пріоритетних інвестиційних проєктів для покращення системи. Для пріоритетних інвестиційних проєктів USAID допоможе розробити концепцію, кошторис, оцінку інвестиційного впливу та визначити потенційні джерела фінансування.

Реалізація програми дозволить знизити питоме енергоспоживання та технологічні втрати, зменшити негативний вплив на навколишнє середовище та підвищити надійність, безпеку та якість теплопостачання.

Даний медіа проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку, наданій через USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ). Грантоотримувач Проєкту - Журнал Хмарочос несе повну відповідальність за зміст публікацій, який не обов`язково відображає позицію USAID або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button