Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Thought Catalog / Unsplash

Американський сервіс таксі Lyft офіційно відкриває у Києві R&D офіс – центр з досліджень та розробки, повідомляє DOU.

Однак у компанії заявили, що про запуск самого сервісу таксі (або, точніше, райдшерингу, як це називається в словнику гігекономіки) в Україні не йдеться.

Київський офіс має на меті розширити технічний штат Lyft у Східній Європі, разом із Lyft Мінськ і Lyft Мюнхен. Робота буде зосереджена на картографуванні.

«Протягом багатьох десятиліть Україна плекає культуру науки, технологій та інженерної освіти. І завдяки великій базі висококваліфікованих фахівців у галузі технологій та високорозвиненому ІТ-сектору, Україна, та Київ зокрема, є ідеальним місцем для Lyft Engineering» — говорять у компанії.

Зараз в київському офісі Lyft працює понад 20 співробітників. Загалом штат планують розширити до ста осіб. Шукають спеціалістів із Data Science, дизайнерів, Product- та Engeeniring-менеджерів, Back-end- і Mobile-розробників.

Наразі Lyft працює лише в США та Канаді й не оперує в жодній з країн Європи. В Північній Америці найближчий конкурент Lyft – Uber, який почав працювати в Києві з червня 2016 року.

Як і Uber, Lyft наражалася на критику через специфіку бізнес-моделі: адже сервіс фактично працює як таксі, але формально не є ним, а водії зареєстровані в системі як незалежні підрядники, а не працівники.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button