Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Thought Catalog / Unsplash

Американський сервіс таксі Lyft офіційно відкриває у Києві R&D офіс – центр з досліджень та розробки, повідомляє DOU.

Однак у компанії заявили, що про запуск самого сервісу таксі (або, точніше, райдшерингу, як це називається в словнику гігекономіки) в Україні не йдеться.

Київський офіс має на меті розширити технічний штат Lyft у Східній Європі, разом із Lyft Мінськ і Lyft Мюнхен. Робота буде зосереджена на картографуванні.

«Протягом багатьох десятиліть Україна плекає культуру науки, технологій та інженерної освіти. І завдяки великій базі висококваліфікованих фахівців у галузі технологій та високорозвиненому ІТ-сектору, Україна, та Київ зокрема, є ідеальним місцем для Lyft Engineering» — говорять у компанії.

Зараз в київському офісі Lyft працює понад 20 співробітників. Загалом штат планують розширити до ста осіб. Шукають спеціалістів із Data Science, дизайнерів, Product- та Engeeniring-менеджерів, Back-end- і Mobile-розробників.

Наразі Lyft працює лише в США та Канаді й не оперує в жодній з країн Європи. В Північній Америці найближчий конкурент Lyft – Uber, який почав працювати в Києві з червня 2016 року.

Як і Uber, Lyft наражалася на критику через специфіку бізнес-моделі: адже сервіс фактично працює як таксі, але формально не є ним, а водії зареєстровані в системі як незалежні підрядники, а не працівники.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button