Takflix покаже фільми про Київ від молодих українських режисерів
Підбірку фільмів «Як тебе не любити» покажуть до дня міста.
Підбірку фільмів «Як тебе не любити» покажуть до дня міста.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Онлайн-кінотеатр Takflix до дня Києва, 30 травня, презентує підбірку знакових фільмів про місто від молодих режисерів. Підбірка «Як тебе не любити» доступна до перегляду на всіх територіях світу мовою оригіналу з англійськими субтитрами.
До підбірки ввійшли три фільми-переможці Одеського кінофестивалю: «В радості і тільки в радості» Марини Рощиної, «Цвях» Філіпа Сотниченка та «Прощавай, Головін» Мат’ю Ґарімара, а також іронічна анімація «Петрівка-реквієм» Катерини Возниці та документальний хіт «Вхід через балкон» Романа Блажана.
«Вхід через балкон» – це дослідження антропології українських балконів. Стрічка розповідає про архітектурний феномен в контексті урбанізму та повсякденної культури Києва й інших міст.
«В радості, і тільки в радості» – історія молодої матері-одиначки, якій необхідно вибрати між особистим життям і сином. Стрічку знімали у кількох київських локаціях: головна героїня їздить на метро Дарниця, живе на вулиці Азейбарджанській та гуляє зранку після рейву Рейтарською.
«Прощавай, Головін» розказує історію хлопця, який хоче поїхати з міста. У головних ролях Олександр Рудинський та Дарія Плахтій. Дія фільму відбувається серед високоповерхівок Троєщини.
«Цвях» – перше українське мок’юментарі про повернення емігрантки до столиці після двадцяти років розлуки. Стрічка показує архівні кадри Подолу.
«Петрівка-реквієм» – анімація-рефлексія на зміну назви станції метро «Петрівка» на «Почайна» внаслідок декомунізації.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті