Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

ПриватБанк націоналізували 2016 року. Фото: facebook.com/privatbank

ПриватБанк у перспективі може бути приватизований, і для цього розглядаються варіанти поділу банку. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко на 4 каналі, повідомляє LIGA.Бізнес.

«Але треба розуміти, що обтяження, пов’язані з попередніми власниками, і можливі судові позови не дають можливості знайти серйозного інституційного інвестора в цю установу. Тому розглядаються варіанти можливого поділу», – зауважив Марченко.

У квітні голова Нацбанку Кирило Шевченко заявляв, що ПриватБанк «скоро буде виставлено на продаж».

«Ми вважаємо, що приватизація ПриватБанку, якому належить 20% українського банківського ринку, зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, у тому числі зі США і ЄС», – зазначав Шевченко.

Також у НБУ повідомляли Громадському, що почнуть готувати ПриватБанк на продаж уже після закінчення кризи, яку спричинила пандемія COVID-19. Підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться, коли реальний ВВП України зростатиме впродовж двох кварталів поспіль.

Держава планує за п’ять років зменшити свою частку в банківському секторі з 55% до 25%. Зараз у державній власності є чотири банки: ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк. Оскільки на Приват припадає одна п’ята усього банківського ринку України, насамперед планують продати його.

У грудні 2016 року ПриватБанк націоналізували. Аудит виявив, що колишні менеджери банку вивели понад 5,5 мільярда доларів. Ігор Коломойський та його бізнес-партнер Геннадій Боголюбов володіли понад 91,5% акцій ПриватБанку.

Зараз у справі ПриватБанку проходить близько 100 судових процесів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button