Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/Bilosh

Навігаційна система Waze сповіщатиме водіїв, коли вони приїжджатимуть до аварійно небезпечних ділянок на дорогах. Про це повідомив заступник начальника патрульної поліції Олексій Білошицький.

У такий спосіб вирішили привернути увагу водіїв до безпеки на дорозі. Зокрема, щоб зменшити аварійність, патрульна поліція вибрала ділянки з рекордними кількостями ДТП в Києві та відмітила їх на карті навігатора Waze. Коли водій під’їжджатиме до такої ділянки, йому надійде повідомлення. Наприклад, «За рік тут сталося 50 ДТП. Перелаштовуйтеся обережно, щоб не було 51-го».

Поліція розраховує за місяць охопити більш як 500 тисяч користувачів Waze. Якщо сповіщення посприяють зменшенню аварійності на визначених ділянках доріг на 10–15%, ініціативу продовжать розширювати на інші міста України.

Відповідні позначки можна побачити за наступними адресами: площа Перемоги, 1; проспект Академіка Глушкова, 13-Б; проспект Миколи Бажана, 19; проспект Степана Бандери, 6; проспект Степана Бандери, 36; Дарницька площа, 1; проспект Романа Шухевича, 16; вулиця Берковецька, 6; проспект Перемоги, 123; проспект Леся Курбаса, 19-А

Крім того, цей застосунок почав використовувати «Укравтодор» минулої зими. Зокрема, комунальники почали приймати звернення про неочищені від снігу ділянки доріг за допомогою Waze.

Waze – безплатний соціальний навігаційний застосунок для мобільних пристроїв. Він дозволяє відстежувати ситуацію на дорогах в режимі реального часу, прокладати оптимальні маршрути, дізнаватися про розташування радарів швидкості, отримувати інформацію та попереджати інших користувачів про зміну дорожніх умов, перешкоди. Карти на платформі створюються самими користувачами.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button