Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 284 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/Bilosh

Навігаційна система Waze сповіщатиме водіїв, коли вони приїжджатимуть до аварійно небезпечних ділянок на дорогах. Про це повідомив заступник начальника патрульної поліції Олексій Білошицький.

У такий спосіб вирішили привернути увагу водіїв до безпеки на дорозі. Зокрема, щоб зменшити аварійність, патрульна поліція вибрала ділянки з рекордними кількостями ДТП в Києві та відмітила їх на карті навігатора Waze. Коли водій під’їжджатиме до такої ділянки, йому надійде повідомлення. Наприклад, «За рік тут сталося 50 ДТП. Перелаштовуйтеся обережно, щоб не було 51-го».

Поліція розраховує за місяць охопити більш як 500 тисяч користувачів Waze. Якщо сповіщення посприяють зменшенню аварійності на визначених ділянках доріг на 10–15%, ініціативу продовжать розширювати на інші міста України.

Відповідні позначки можна побачити за наступними адресами: площа Перемоги, 1; проспект Академіка Глушкова, 13-Б; проспект Миколи Бажана, 19; проспект Степана Бандери, 6; проспект Степана Бандери, 36; Дарницька площа, 1; проспект Романа Шухевича, 16; вулиця Берковецька, 6; проспект Перемоги, 123; проспект Леся Курбаса, 19-А

Крім того, цей застосунок почав використовувати «Укравтодор» минулої зими. Зокрема, комунальники почали приймати звернення про неочищені від снігу ділянки доріг за допомогою Waze.

Waze – безплатний соціальний навігаційний застосунок для мобільних пристроїв. Він дозволяє відстежувати ситуацію на дорогах в режимі реального часу, прокладати оптимальні маршрути, дізнаватися про розташування радарів швидкості, отримувати інформацію та попереджати інших користувачів про зміну дорожніх умов, перешкоди. Карти на платформі створюються самими користувачами.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button