Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

Розвиток індивідуальної мобільності допоможе економіці відновитися після коронакризи. До 2030 року розвиток електротранспорту створить новий ринок праці серед виробників запчастин та комплектуючих. Про це йдеться на сайті Intelligenttransport.

Наприклад, розвиток сервісів електросамокатів у містах по всій Великобританії створює робочі місця, а саме в групах експлуатації та підтримки. Країни Європейського Союзу фактично визнали електромобільність як «вирішальну роль для відновлення економіки Європи після COVID-19». Згідно з дослідженнями, до 2030 року існує можливість створити понад мільйон робочих місць у виробництві транспортних засобів, розповсюдженні зарядної інфраструктури та поставках акумуляторів.

Новими робочими місцями забезпечать тих, хто був звільнений або втратив роботу. Стабільний дохід також може допомогти у відновленні економіки за рахунок витрат в місцевих магазинах і ресторанах. Важливо відзначити, що провідні компанії, які займаються електросамокатами, також наймають постійних співробітників.

Електросамокати також збільшують зону охоплення громадського транспорту, забезпечуючи більш широкий доступ до автобусів, станцій метро і залізничних вокзалів. Деякі оператори також пропонують дешевші тарифи на поїздки для безробітних і працівників з низьким доходом, які є частиною британської соціальної програми.

До того ж використання електросамокатів показало значний позитивний економічний ефект на місцевих центральних вулицях, особливо на малий бізнес.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button