Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Rémi Müller / Unsplash

Штат Невада готується заборонити вирощування «безкорисної» трави з міркувань економії води на тлі посух і обміління головного водного джерела – річки Колорадо. Відповідний закон уже підписав губернатор, повідомляє Associated Press.

Тимчасові обмеження на декоративні газони вже запровадили у низці міст США, але це вперше, коли подібний закон ухвалюють на рівні штату.

Під заборону підпадають «нефункціональні газони», які потребують рясного поливу, але ними фактично ніхто не користується, – це трава біля офісів, на розділювальних смугах, біля житлової забудови. Виключення становлять приватні будинки, парки та поля для гольфу.

Метрополія Лас-Вегаса, таким чином, позбудеться приблизно 16 квадратних кілометрів, або 31% газонів. Це дозволить зекономити 10% води, яку постачають з ріки Колорадо, або 41 літр на людину щоденно.

Очікується, що обмеження набудуть чинності у 2027 році. Вони стосуються територій, які підпадають під юрисдикцію Водного господарства Південної Невади. Однак у регіоні вже забороняють забудовникам створювати газони у новій забудові, а також пропонують значні знижки тим власникам житла, які погодяться замінити газонну траву на більш посухостійку рослинність.

Обміління ріки Колорадо загрожує також Аризоні, Каліфорнії, Нью-Мексико, Юті та Вайомінгу. Зокрема, фермери округу Пінал в Аризоні були змушені припинити зрошування полів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button