В Україні запускають бронювання дач на природі – без парканів і газонів
Для першої локації обрали маленьке село, в якому прописано лише 11 людей, у 40 кілометрах від Києва.
Для першої локації обрали маленьке село, в якому прописано лише 11 людей, у 40 кілометрах від Києва.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: проєкт «Уліс», 34travel
У Київській області незабаром запрацює проєкт «Уліс», з допомогою якого можна буде забронювати будинок на природі. Про це 34travel повідомив один із засновників проєкту Євген Лавренюк – співвласник мережі Dream Hostels і сайту подобової оренди квартир doba.ua.
«Ідея проєкту “Уліс” виникла, коли ми помітили, що в Україні досить складно знайти дачу в оренду. Класних будиночків просто мало, а інформація про ті, що є, передається ніби таємне знання: у таких будинках зазвичай на два місяці вперед все заброньовано. Якщо ти хочеш відпочити на природі, у тебе залишається варіант тільки дорогого резорту з цінником від $200 за ніч… Всі основні розваги знаходяться прямо на території, відгородженій парканом. Там ти ніяк не взаємодієш із місцем, у якому перебуваєш», – пояснює Лавренюк.
Концепція «Улісу», навпаки, – в тому, аби максимально інтегрувати гостя в місцевість. Головною розвагою буде природа – жодних парканів, газонів і ландшафтних дизайнів.
Досліджуючи ринок, автори проєкту зіткнулися з тим, що відсутність паркану викликає в потенційних гостей занепокоєння про безпеку. Однак, на локації таки буде присутня охорона.
«Люди ніби бояться, що на них мало не сусіди з вилами побіжать, але насправді це, звичайно, не так. Ми хочемо розвіювати ці міфи і стирати бар’єри між міськими і сільськими мешканцями», – зауважує Лавренюк.
Для першої локації обрали маленьке мальовниче село, в якому прописано лише 11 людей. Його розташовано у 40 кілометрах на північний захід від Києва, за Гостомелем. У цій локації хочуть відкрити чотири дачі, а надалі сподіваються розширитися до двадцяти. Планують, що загалом навколо Києва буде кілька локацій із різною природою: десь буде рівнина, ліс і річка, а десь пагорби, яри та Дніпро.
Самі будинки планують робити простими й функціональними. За потреби, там можна повноцінно жити цілий рік.
«Ми зрозуміли, що не хочемо дивувати дизайном: наприклад, ми намагаємося робити не величезні просторі санвузли, а думаємо про те, як гість буде чистити зуби і дивитися у вікно на білок, які стрибають по соснах. Тобто, звичайно, все буде комфортно – але акцент ми робимо не на бренди сантехніки», – розповідає Лавренюк.
На локації також не буде ресторану, однак буде доступний мобільний застосунок для кейтерингу – «простою і зрозумілою» їжею зі свіжих локальних продуктів.
Також зі зручностей у кожному будинку, буде високошвидкісний wi-fi, але за запитом його можна буде відключати.
Бізнес-модель «Уліса» передбачає, що всі дачі належать різним власникам, які зможуть заробляти на оренді. Власники й самі зможуть відпочивати на дачі – не лише своїй, а будь-якій іншій у мережі, – користуючись всіма готельними послугами, зокрема прибиранням, доставкою їжі тощо. Також буде можливість спільного володіння.
Нагадаємо, наступної весни Bursa Atelier відкривають на березі Дніпра заміський екоготель, проєкт якого розробили Drozdov & Partners.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті