Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: SEMCS

Український стартап розробив інтелектуальну екологічну систему боротьби з комарами Mosqitter. Проєкт переміг на інвестиційному конкурсі SelectUSA Summit Industry у США, повідомляє посольство США в Україні. Український стартап отримав найвищі відзнаки в одній з дев’яти пітчинг-сесій. Тепер команда продовжить діяльність на американському ринку.

Mosqitter – це система боротьби з комарами. Вона спрямована на зменшення ризику таких інфекційних захворювань, як малярія, вірус Зіка, денге, східний енцефаломієліт коней, вірус Чікунгунья тощо на великих та відкритих територіях шляхом ліквідації комарів.

Пристрій працює як пастка з приманкою. Його ставлять на відкритому повітрі, де він подає комарам сигнали за допомогою запаху (для цього в нього завантажують певну речовину), тепла та виділення вуглекислого газу. Коли комаха підлітає достатньо близько, пристрій її засмоктує.

Mosqitter має автономну систему живлення, тому її можна використовувати цілодобово і навіть брати з собою на природу. Пристрій пропонують встановлювати в офісах, ресторанах, лікарнях, парках, готелях, школах, заводах, на фермах і навіть у гольф-клубах.

Нещодавно стартап також переміг у конкурсі стартапів Sikorsky Challenge 2020. Саміт SelectUSA з 2007 року проводить адміністрація міжнародної торгівлі Міністерства торгівлі США. Його метою є заохочення іноземних інвестицій до країни. Цього року понад 200 компаній подали заявки на участь в девʼяти пітчинг-сесіях.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button