Автозаправка KLO на Позняках матиме фасад від Dmytro Aranchii Architects (візуалізації)
Пластини ріжуть прямі сонячні промені й натомість забезпечують розсіяне світло впродовж дня.
Пластини ріжуть прямі сонячні промені й натомість забезпечують розсіяне світло впродовж дня.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Флагманська автозаправка KLO, яку збираються незабаром відкрити на проспекті Бажана, на в’їзді з боку аеропорту «Бориспіль», матиме фасад, спроєктований Dmytro Aranchii Architects.
«Думаю, фасад KLO в основній своїй масі буде готовий до середини літа. На інтер’єр – ще кілька місяців», – прогнозує засновник архітектурного бюро Дмитро Аранчій.
Раніше ми писали про проєкт інтер’єру магазину в автозаправному комплексі, прикрашений хвилястими пластинами.
Фасад центральної будівлі комплексу так само оздоблено криволінійними пластинами. За словами Аранчія, каркас суцільний – пластини монтуються однією деталлю.
Загалом оболонка складається з двох шарів: фальцевий фасад й утворена ламелями криволінійна поверхня.
Такий фасад поєднує кілька функцій: захист від сонця, візуальна ефектність, а також поєднання центральної будівлі з іншими двома крилами будівлі. Основний фасад плавно перетікає у крила.
Фасад орієнтовано на південь, та пластини ріжуть прямі сонячні промені й натомість забезпечують розсіяне світло впродовж дня.
У торці пластин фасаду вмонтовано світлодіоди, які підкреслюють форму в темний час доби, а ще дозволяють задіювати поверхню як медіафасад.
Фасад проєктувався як образ, що вирізняється з-поміж типових автозаправок і контексту Позняків.
Темний фасад контрастує зі світлим інтер’єром і великим вітражним заскленням.
Для створення геометрії фасаду архітектори побудували параметричну тривимірну модель. Така автоматизація надала можливість швидко перебрати сотні варіантів і вибрати оптимальний.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті