Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


У Канаді рекомендують жителям країни, які отримали перше щеплення векторною вакциною від коронавірусу AstraZeneca (Covishield), другу ін’єкцію зробити препаратом Pfizer або Moderna.

На сайті Національного комітету з імунізації йдеться про те, що якщо людина прищепилась Pfizer або Moderna, вдруге краще використовувати той самий препарат. Але ці вакцини взаємозамінні, тому якщо одна з них недоступна для другої дози, можна ввести іншу.

Зазначається, що векторну вакцину можна використовувати тільки в дозволеній віковій групі або коли мРНК-вакцина недоступна чи протипоказана. Оновлені рекомендації пов’язані з тим, що в країні з’явилася достатня кількість таких вакцин. Раніше ж у Канаді рекомендували людям використовувати будь-яку схвалену векторну вакцину в країні, а не чекати, коли з’явиться Pfizer або Moderna.

Оновлений протокол щеплення базується на дослідженнях із Британії та Іспанії, які свідчать, що комбінування вакцин є безпечним та ефективним.

Нещодавно у Канаді відмовилися прищеплювати населення вакциною Johnson & Johnson. В результаті 300 тисяч доз, закуплених у квітні, просто утилізують.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button