Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах


У Канаді рекомендують жителям країни, які отримали перше щеплення векторною вакциною від коронавірусу AstraZeneca (Covishield), другу ін’єкцію зробити препаратом Pfizer або Moderna.

На сайті Національного комітету з імунізації йдеться про те, що якщо людина прищепилась Pfizer або Moderna, вдруге краще використовувати той самий препарат. Але ці вакцини взаємозамінні, тому якщо одна з них недоступна для другої дози, можна ввести іншу.

Зазначається, що векторну вакцину можна використовувати тільки в дозволеній віковій групі або коли мРНК-вакцина недоступна чи протипоказана. Оновлені рекомендації пов’язані з тим, що в країні з’явилася достатня кількість таких вакцин. Раніше ж у Канаді рекомендували людям використовувати будь-яку схвалену векторну вакцину в країні, а не чекати, коли з’явиться Pfizer або Moderna.

Оновлений протокол щеплення базується на дослідженнях із Британії та Іспанії, які свідчать, що комбінування вакцин є безпечним та ефективним.

Нещодавно у Канаді відмовилися прищеплювати населення вакциною Johnson & Johnson. В результаті 300 тисяч доз, закуплених у квітні, просто утилізують.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button