Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 247 днів. За цей час ми опублікували 23269 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/poradiv.park

Незабаром у 40 кілометрах від Києва відкривається новий лавандовий парк – у селі Порадівка, повідомляє igotoworld.

У попередні сезони в Порадівці був приватний лавандовий гай, власники якого виробляли косметику з лаванди та здавали поле в оренду для фотосесій (це коштувало 600 гривень за годину). Цьогоріч облаштували нове поле, яке функціонуватиме як парк, куди можна потрапити, придбавши вхідний квиток за 300 гривень (дітей зростом до 145 сантиметрів пускають безкоштовно).

Сезон цвітіння лаванди триватиме місяць – із 30 червня до 28 липня. 35 тисяч кущів вузьколистої лаванди квітнуть на полі площею 2,5 гектара.

У парку облаштували пішохідну екостежку, оглядовий майданчик, сонцезахисні навіси, перевдягальні та туалети, кафе з вуличною їжею та напоями, серед яких є лавандовий раф. У парку також працює крамниця з крафтовою лавандовою продукцією: ефірною олією, саше, лавандовим кремом, тоніком, милом, пудрою, бельді, кулінарною лавандою тощо.

Фото: facebook.com/poradiv.park

До парку можна дістатися не лише автомобілем, але й маршруткою 172 «Київ-Борова», яка відправляється кожні пів години від станції метро «Іподром». Від повороту на Порадівку (водія треба обов’язково спитати, чи він проїжджає цей поворот) йти пішки ще два кілометри. Парк буде відкрито для відвідувачів щодня з 5:00 до 21:00.

Лавандою у Київській області можна також помилуватися у Добропарку. Там лавандові кущі займають шість гектарів. Вхідний квиток коштує 50 гривень. Парк працює щодня крім понеділка.

Невелике лавандове поле є й на приватній органічній фермі в селі Димер. Тут також вирощують полуницю й ожину.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button