В Україні почали щепити проти COVID-19 компанії зі штатом понад 50 працівників
Організовані колективи щеплять вакциною Pfizer/BioNTech (Comirnaty).
Організовані колективи щеплять вакциною Pfizer/BioNTech (Comirnaty).
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Україна перейшла до етапу вакцинації компаній, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, які бажають щепитися проти COVID-19, повідомляє пресслужба Міністерства охорон здоров’я.
Організовані колективи щеплять вакциною Pfizer/BioNTech (Comirnaty).
Працівників компаній вакцинуватимуть в тій послідовності, в якій вони записувалися через контакт-центр МОЗ. Залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення співробітників компанії можна за номером 0 800 60 20 19.
Компанія має призначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації. Ця людина складає поіменні списки охочих щепитися працівників: таких має набратися не менше як 50.
До приїзду мобільної бригади керівництво має забезпечити приміщення для вакцинації: чисте, добре освітлене, вентильоване, відділене від будь-яких виробничих площ або відкритих просторів з робочими місцями, з кушеткою, стільцями і столиками, WiFi та доступом до рукомийника. Крім того, має бути приміщення на 5-10 осіб, де щойно вакциновані можуть почекати пів години.
Якщо охочих щепитися в компанії менш ніж 50, таким радять записатися індивідуально.
Паралельно з дорожньою картою вакцинації в Україні зараз працюють центри масової вакцинації, де кожен охочий може щепитися проти COVID-19. Для цього слід попередньо записатися на сайті МОЗ, на гарячій лінії 0 800 60 20 19 або у мобільному застосунку «Дія». Потрапити на вакцинацію можна в режимі живої черги або записавшись на певний час у застосунку Helsi.
У таких центрах щеплять китайською вакциною CoronaVac, яка вже схвалена ВООЗ, але поки що чекає на схвалення європейським регулятором.
У Києві такий центр облаштовано в Міжнародному виставковому центрі на «Лівобережній». В Київській області працюють центри у Броварах, Білій Церкві, Ірпені, Борисполі та Славутичі.
У МОЗ повідомили, що за нагальної потреби інтервал між першою і другою дозами може бути дещо зменшено або збільшено. Так, вікно між дозами Comirnaty (Pfizer/BioNTech) становить 21-28 днів. Щеплення другою дозою CoronaVac рекомендовано робити за 28 днів після першої, але в разі непереборних обставин вакцинуватися можна на 7 днів раніше. Так само на тиждень раніше можна ввести другу дозу Oxford/AstraZeneca, для якої рекомендований інтервал складає 12 тижнів.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті